O mě - www.kartarkahelena.cz - výklad karet 

O mě

Helena Kubešková

Narodila jsem se v Hradci Králové a tam i vyrůstala a v současnosti žiji v Praze. Proto mám ráda to, co ve velkých městech dnes všichni těžko hledáme a tím je osobní přístup k lidem a srdečnost. Také je to možná dáno tím, že jsem lvice, a tak mám ráda upřimnost. Toto dodržuji i ve vztahu ke klientům a jejich výkladu. Již od dětství mě lákaly křišťálové koule, karty a přivřené oči kartářek, které se soustředily na otázky klientů v různých pohádkách či filmech. A tak později mě samotnou začalo lákat dozvědět se více. Nikdy jsem karty vlastně ani nehrála, a až jednou po návštěvě užasné kartářky, která mi řekla doslova "zlato koukej s tím pracovat máš to v sobě..." jsem prostě zkusila své první tarotové karty vzít do rukou a pohladit obrázky. Zkoumat co mi poví. A ony si pokud cítí, že k nim máte dobrý a upřimný vztah k Vám cestu najdou a vypráví. Tak se mi vlastně splnila dvě přání, která mě provázela a tím jsou dozvědět se víc o budoucnosti a zároveň komunikace s lidmi. Mým druhým přáním bylo stát se psycholožkou a hovořit a lépe pochopit svět okolo sebe, lidi a jejich problémy. To se mi díky kartám splnilo a dnes vím, že tarotové karty a výklad tarotových karet Vám nejen napoví, co Vás čeká, ale pomáhají vyjasnit jádro problému, který je třeba vyřešit. Někdy přicházejí klientky pouze ze zvědavosti, i já jsem zvědavec, ale vždy je upozorním, že neuslyší nikdy jen to co by chtěly slyšet, ale vše o čem si s nimi karty povídají. Co se jim daří, v čem by měly pokračovat a co je jim dáno a dále také před čím se se mají chránít a co jim poradí, aby změnily. Já jsem pouze vypravěč, se kterým si karty povídají a šeptají do ucha.

Vykládala jsem již tarotové a mariášové karty spoustě klietů, kteří dříve než si zamíchali vyhrkli.... "v tohle prostě nevěřím" tak mi to dokaž"... nechtěli uvěřit.. nikoho nepřesvědčuji, jen jim ukáži svou pravdu a pravdu karet o tom, že jsme propojeni s vesmírem, intuici, spojení s minulými životy, kdy se nám třeba něco nezdařilo a znovu nás to čeká vyřešit.. je to tak velké množství informací. Proto si o tom s klienty velice ráda povídám, pokud mají nějaké otázky.Díky možnosti svého vysílání na Rádiu Hey a v současné době na rádiu Frekvence 1 mám možnost zabývat se v éteru i otázkami a tématy, která klienty zajímají.. Ať jsou to otázky týkající se výkladu karet, či rozboru horoskopů, nebo povídání o léčivých kamenech.. Vždy komunikuji o tématech, které posluchače zajímají. To mi dělá opravdu velkou radost, protože pak mi řekne klient nebo posluchač magické slovo "děkuji" a o tom má práce je. Pomoci a někdy stačí jen slovo, aby pochopili, někdy rozděláme karty a společně provedeme výklad tarovových karet. Jsem vždy velice ráda, pokud dokáži pomoci a dodám více energie, aby problém začali řešit a pak mě kontaktovali s pocitem, že ušli další významný krok v životě a něco se jim podařilo.

Na chodníku potkáváte denně spoustu lidí a na jejich tváři vnímáte pocity. Já dnes vím, že i když máte pocit, že právě Vy máte ty starosti a nevíte jak dál a ostatní jsou prostě "v pohodě"..věřte, že každý své starosti má a někdo se s nimi porve po svém a někdo potřebuje pomocnou ruku nebo dokonce více dlaní..Věřte, že právě jedním ze způsobů, jak pomoci nalézt řešení je poradit se s kartami. Otázek, které dostávám je velká spousta, takže Vám prozradím, že nejčastější otázky jsou samozřejmě otázky týkající se vztahu, zaměstnání, financí, zdraví, ruzných setkání, či rodinných záležitostí..

Já osobně Vám ze svého srdce přeji, aby jste až navštívíte mne, či jinou kartářku slyšeli slova povzbuzení a krásných událostí v budoucnosti. A pokud ta slova přijdou i o věcech, které nebudou tolik příjemné tak vězte, že bez smutku nepoznáte radost a tak se snažte tak, jako se snažím každý den já rozdávat co nejvíce lásky a usměvu pro lidi, které máte rádi a jsou okolo Vás, aby Vám jej zase mohli oplatit.

Krásné ráno, krásný den, krásný večer, krásnou noc ...a říkejte ze srdce mám Tě rád.. takových slov není nikdy dost.. Takže někdy při poslechu rádia Frekvence 1 naslyšenou, nebo na viděnou pokud se rozhodnete pro ten "Váš" výklad karet.

Vaše Helena...

© 2009 Design by Václav Matoulek.